60 000 €
200 €/m²
Property 62188 photo 1
Property 62188 photo 2

Details

  • Afstand tot de zee: 7000 m
  • Afstand tot luchthaven: 12 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 300 m². на острове Крит. Het perceel is niet bestemd voor de bouw van woonruimte. Ter plaatse is aanwezig: structuur, elektriciteit wordt geleverd. Het perceel heeft de mogelijkheid om een ​​bouwvergunning te verkrijgen. Met de mogelijkheid tot bouw op 60 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen.

For Sale:

A 300 square meter plot of land with a building permit and topographic plans, located inside small city. The property includes an old house (60 square meters) in need of renovation. Additionally, the land contains the remains of old stone houses, which either require removal or renovation. This is an excellent opportunity for development in a prime location.

Verkoop
70 000 € 54 000 € 13 €/m²
  • Objectcode 56828
  • Gebied 3999 m²
  • Afstand tot de zee 13000 m
Verkoop
80 000 € 60 000 € 220 €/m²
  • Objectcode 42244
  • Gebied 272 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
85 000 € 70 000 € 23 €/m²
  • Objectcode 39870
  • Gebied 3000 m²
  • Afstand tot de zee 3500 m
Verkoop
86 000 € 192 €/m²
  • Objectcode 50218
  • Gebied 447 m²
  • Afstand tot de zee 9000 m
Verkoop
68 000 € 113 €/m²
  • Objectcode 52386
  • Gebied 600 m²
  • Afstand tot de zee 3300 m
Verkoop
55 000 € 229 €/m²
  • Objectcode 61453
  • Gebied 240 m²
  • Afstand tot de zee 6700 m
Verkoop
50 000 € 29 €/m²
  • Objectcode 56864
  • Gebied 1700 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
75 000 € 79 €/m²
  • Objectcode 42790
  • Gebied 944 m²
  • Afstand tot de zee 5600 m
Verkoop
85 000 € 75 000 € 50 €/m²
  • Objectcode 56830
  • Gebied 1500 m²
  • Afstand tot de zee 12000 m
Verkoop
80 000 € 65 000 € 204 €/m²
  • Objectcode 42243
  • Gebied 318 m²
  • Afstand tot de zee 500 m

Abonneer u op de nieuwsbrief