55 000 €
142 €/m²
Property 62152 photo 1
Property 62152 photo 2
Property 62152 photo 3
Property 62152 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 1400 m
  • Afstand tot luchthaven: 70 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 385 m². на острове Крит. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 240 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen.

Locatie