95 000 €
23 €/m²
Property 62020 photo 1
Property 62020 photo 2
Property 62020 photo 3

Details

  • Afstand tot de zee: 4000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 48 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 4014 m². на острове Крит.

Verkoop
120 000 € 300 €/m²
  • Objectcode 35987
  • Gebied 400 m²
  • Afstand tot de zee 9800 m
Verkoop
130 000 € 95 €/m²
  • Objectcode 50395
  • Gebied 1358 m²
  • Afstand tot de zee 6300 m
Verkoop
140 000 € 140 €/m²
  • Objectcode 37577
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 9900 m
Verkoop
90 000 € 13 €/m²
  • Objectcode 40123
  • Gebied 6705 m²
  • Afstand tot de zee 7300 m
Verkoop
140 000 € 132 €/m²
  • Objectcode 65485
  • Gebied 1060 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
80 000 € 75 000 € 35 €/m²
  • Objectcode 52548
  • Gebied 2140 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 57046
  • Gebied 2000 m²
  • Afstand tot de zee 10 m
Verkoop
80 000 € 8 €/m²
  • Objectcode 45331
  • Gebied 9363 m²
  • Afstand tot de zee 3600 m
Verkoop
110 000 € 29 €/m²
  • Objectcode 56431
  • Gebied 3700 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
120 000 € 171 €/m²
  • Objectcode 43089
  • Gebied 700 m²
  • Afstand tot de zee 90 m

Abonneer u op de nieuwsbrief