115 000 €
21 €/m²
Property 62016 photo 1
Property 62016 photo 2
Property 62016 photo 3

Details

  • Afstand tot de zee: 4000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 48 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 5343 m². на острове Крит.

Verkoop
102 000 € 79 €/m²
  • Objectcode 63400
  • Gebied 1282 m²
  • Afstand tot de zee 3700 m
Verkoop
103 000 € 92 000 € 284 €/m²
  • Objectcode 63071
  • Gebied 323 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
170 000 € 25 €/m²
  • Objectcode 56710
  • Gebied 6669 m²
  • Afstand tot de zee 1900 m
Verkoop
128 000 € 123 €/m²
  • Objectcode 42231
  • Gebied 1034 m²
  • Afstand tot de zee 280 m
Verkoop
140 000 € 248 €/m²
  • Objectcode 65313
  • Gebied 564 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
100 000 € 93 €/m²
  • Objectcode 42269
  • Gebied 1070 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m
Verkoop
160 000 € 38 €/m²
  • Objectcode 41186
  • Gebied 4166 m²
  • Afstand tot de zee 1800 m
Verkoop
110 000 € 107 000 € 48 €/m²
  • Objectcode 54604
  • Gebied 2199 m²
  • Afstand tot de zee 7000 m
Verkoop
160 000 € 3 €/m²
  • Objectcode 65747
  • Gebied 51985 m²
  • Afstand tot de zee 23000 m
Verkoop
120 000 € 13 €/m²
  • Objectcode 50410
  • Gebied 9000 m²
  • Afstand tot de zee 650 m

Abonneer u op de nieuwsbrief