150 000 €
22 €/m²
Property 62015 photo 1
Property 62015 photo 2
Property 62015 photo 3

Details

  • Afstand tot de zee: 4000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 48 km

Beschrijving

Te koop omheind земельный участок gebied 6786 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd.

Verkoop
160 000 € 65 €/m²
  • Objectcode 62877
  • Gebied 2454 m²
  • Afstand tot de zee 5150 m
Verkoop
200 000 € 93 €/m²
  • Objectcode 50156
  • Gebied 2150 m²
  • Afstand tot de zee 650 m
Verkoop
180 000 € 72 €/m²
  • Objectcode 63958
  • Gebied 2500 m²
  • Afstand tot de zee 20000 m
Verkoop
200 000 € 192 000 € 214 €/m²
  • Objectcode 45892
  • Gebied 896 m²
  • Afstand tot de zee 750 m
Verkoop
200 000 € 22 €/m²
  • Objectcode 44018
  • Gebied 8923 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
220 000 € 198 000 € 113 €/m²
  • Objectcode 41471
  • Gebied 1750 m²
  • Afstand tot de zee 8500 m
Verkoop
150 000 € 22 €/m²
  • Objectcode 62015
  • Gebied 6786 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
138 000 € 44 €/m²
  • Objectcode 55956
  • Gebied 3092 m²
  • Afstand tot de zee 950 m
Verkoop
175 000 € 32 €/m²
  • Objectcode 56752
  • Gebied 5350 m²
  • Afstand tot de zee 7500 m
Verkoop
210 000 € 161 €/m²
  • Objectcode 42952
  • Gebied 1300 m²
  • Afstand tot de zee 700 m

Abonneer u op de nieuwsbrief