85 000 €
2931 €/m²
Property 61752 photo 1
Property 61752 photo 2
Property 61752 photo 3
Property 61752 photo 4
Property 61752 photo 5
Property 61752 photo 6

Details

  • Bouwjaar: 2002
  • Aantal kamers: 2
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 1
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 250 m
  • Afstand tot luchthaven: 47 km

Beschrijving

Te koop appartement van 29 m² in Chalkidiki. Het appartement is gelegen op de begane grond verdieping en bestaat uit: een slaapkamer, woonkamer met keuken, een doucheruimte. Onroerend goed heeft airconditioner. De woning wordt gemeubileerd verkocht.

Locatie