Te koop - Grond 5000 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Sani
200 000 €
40 €/m²
Property 61589 photo 1
Property 61589 photo 2
Property 61589 photo 3
Property 61589 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 3500 m
  • Afstand tot luchthaven: 72 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 5000 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee.

Verkoop
250 000 € 100 000 €
  • Objectcode 2759
  • Gebied 0 m²
  • Afstand tot de zee 350 m
Verkoop
200 000 € 16 €/m²
  • Objectcode 48625
  • Gebied 12000 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
200 000 € 39 €/m²
  • Objectcode 65108
  • Gebied 5100 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
190 000 € 380 €/m²
  • Objectcode 50715
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 800 m
Verkoop
220 000 € 33 €/m²
  • Objectcode 5565
  • Gebied 6500 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
240 000 € 12 €/m²
  • Objectcode 26689
  • Gebied 20000 m²
  • Afstand tot de zee 5600 m
Verkoop
220 000 € 89 €/m²
  • Objectcode 48895
  • Gebied 2453 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
277 000 € 68 €/m²
  • Objectcode 31765
  • Gebied 4062 m²
  • Afstand tot de zee 800 m
Verkoop
200 000 € 2127 €/m²
  • Objectcode 64030
  • Gebied 94 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
180 000 € 304 €/m²
  • Objectcode 52493
  • Gebied 592 m²
  • Afstand tot de zee 400 m

Abonneer u op de nieuwsbrief