135 000 €
3462 €/m²
Property 61167 photo 1
Property 61167 photo 2
Property 61167 photo 3
Property 61167 photo 4
Property 61167 photo 5
Property 61167 photo 6
Property 61167 photo 7
Property 61167 photo 8
Property 61167 photo 9
Property 61167 photo 10

Details

  • Bouwjaar: 2024
  • Aantal kamers: 2
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 1
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 100 m
  • Afstand tot luchthaven: 36 km

Diensten

  • Parkeren

Beschrijving

Te koop appartement van 39 m² in Chalkidiki. Het appartement is gelegen op de 1e verdieping verdieping en bestaat uit: een slaapkamer, woonkamer met keuken, een doucheruimte. Het object biedt een mooi uitzicht op zee. Onroerend goed heeft airconditioner. Er is geen lift in het gebouw. Onroerend goed omvat parkeerplaats. De eigenaren hebben toegang tot een gemeenschappelijk zwembad op het terrein.

Locatie