Property 60954 photo 1
Property 60954 photo 2
Property 60954 photo 3
Property 60954 photo 4

Details

  • Bouwjaar: 1990
  • Aantal kamers: 16
  • Verwarmingstype: electric
  • Niveaus: 7
  • Badkamers: 2
  • Slaapkamers: 16
  • Toiletten: 9
  • Afstand tot de zee: 2400 m
  • Afstand tot luchthaven: 40 km

Diensten

  • Parkeren
  • Lift
  • Voorraadkast

Beschrijving

Te koop здание gebied 1836 m² in Athene. De Kelder bestaat uit een voorraadkast. De Begane grond bestaat uit een badkamer, een voorraadkast, één kantoor. De Semi-eerste verdieping bestaat uit een voorraadkast. De 1e verdieping bestaat uit 4 slaapkamers, 2 badkamers. De 2e verdieping bestaat uit 4 slaapkamers, 2 badkamers. De 3e verdieping bestaat uit 4 slaapkamers, 2 badkamers. De 4e verdieping bestaat uit 4 slaapkamers, 2 badkamers. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht. Onroerend goed heeft verwarming. Er is een lift in het gebouw aanwezig. Onroerend goed omvat parkeerplaats.

The building is in the area of ​​Agios Ioannis Rentis

It consists of six floors with a basement

Each floor is 306 sq.m

Verkoop
1 500 000 € 1851 €/m²
  • Objectcode 56119
  • Gebied 810 m²
  • Kamers 13
Verkoop
1 450 000 € 2500 €/m²
  • Objectcode 58534
  • Gebied 580 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
1 400 000 € 3763 €/m²
  • Objectcode 33630
  • Gebied 372 m²
  • Afstand tot de zee 150 m
Verkoop
1 380 000 € 2029 €/m²
  • Objectcode 44026
  • Gebied 680 m²
  • Afstand tot de zee 4300 m
Verkoop
1 700 000 € 925 €/m²
  • Objectcode 60954
  • Gebied 1836 m²
  • Kamers 16
Verkoop
2 100 000 € 2400 €/m²
  • Objectcode 65846
  • Gebied 875 m²
  • Afstand tot de zee 15000 m
Verkoop
1 400 000 € 4666 €/m²
  • Objectcode 23142
  • Gebied 300 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
1 500 000 € 4807 €/m²
  • Objectcode 46897
  • Gebied 312 m²
  • Afstand tot de zee 8500 m
Verkoop
1 435 000 € 2050 €/m²
  • Objectcode 39124
  • Gebied 700 m²
  • Afstand tot de zee 10500 m
Verkoop
2 300 000 € 2300 €/m²
  • Objectcode 45087
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief