220 000 €
37 €/m²
Property 60862 photo 1
Property 60862 photo 2
Property 60862 photo 3
Property 60862 photo 4
Property 60862 photo 5
Property 60862 photo 6
Property 60862 photo 7

Details

  • Afstand tot de zee: 740 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 6 km
  • Afstand tot luchthaven: 64 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 5844 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het perceel heeft de mogelijkheid om een ​​bouwvergunning te verkrijgen. Met de mogelijkheid tot bouw op 236 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen.

Verkoop
215 000 € 268 €/m²
  • Objectcode 65280
  • Gebied 800 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
235 000 € 940 €/m²
  • Objectcode 50113
  • Gebied 250 m²
  • Afstand tot de zee 2300 m
Verkoop
259 000 € 984 €/m²
  • Objectcode 65353
  • Gebied 263 m²
  • Afstand tot de zee 1300 m
Verkoop
250 000 € 125 €/m²
  • Objectcode 50671
  • Gebied 2000 m²
  • Afstand tot de zee 2400 m
Verkoop
188 000 € 128 000 € 256 €/m²
  • Objectcode 47196
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
185 000 € 165 €/m²
  • Objectcode 65536
  • Gebied 1121 m²
  • Afstand tot de zee 2300 m
Verkoop
269 000 € 371 €/m²
  • Objectcode 39778
  • Gebied 725 m²
  • Afstand tot de zee 350 m
Verkoop
320 000 € 300 000 € 10 €/m²
  • Objectcode 46861
  • Gebied 28576 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
200 000 € 40 €/m²
  • Objectcode 50672
  • Gebied 5000 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
235 000 € 44 €/m²
  • Objectcode 52112
  • Gebied 5321 m²
  • Afstand tot de zee 9000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief