Property 60032 photo 1
Property 60032 photo 2
Property 60032 photo 3
Property 60032 photo 4
Property 60032 photo 5
Property 60032 photo 6
Property 60032 photo 7

Details

  • Bouwjaar: 2001
  • Verwarmingstype: electric
  • Afstand tot de zee: 7400 m
  • Afstand tot luchthaven: 34 km

Diensten

  • Lift

Beschrijving

Te koop здание gebied 1180 m² in Athene. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht. Onroerend goed heeft verwarming. Er is een lift in het gebouw aanwezig.

The building is located in the Victoria Square area

It has 7 floors

Ground floor 150 sq.m

1st to 4th floors are 148 sq.m each

5th and 6th floor 140 sq.m

Basement 165 sq.m

The ground floor is rented until 9/2025

It has an office layout, but it can also be used as a residential building.

Verkoop
2 750 000 € 2330 €/m²
  • Objectcode 60032
  • Gebied 1180 m²
  • Afstand tot de zee 7400 m
Verkoop
4 000 000 € 2309 €/m²
  • Objectcode 14476
  • Gebied 1732 m²
  • Afstand tot de zee 18000 m
Verkoop
2 500 000 € 2272 €/m²
  • Objectcode 66004
  • Gebied 1100 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
3 500 000 € 1250 €/m²
  • Objectcode 24422
  • Gebied 2800 m²
  • Afstand tot de zee 11000 m
Verkoop
2 300 000 € 2300 €/m²
  • Objectcode 45087
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
4 000 000 € 4981 €/m²
  • Objectcode 19695
  • Gebied 803 m²
  • Afstand tot de zee 7000 m
Verkoop
3 000 000 € 9375 €/m²
  • Objectcode 32637
  • Gebied 320 m²
  • Afstand tot de zee 9000 m
Verkoop
3 600 000 € 5806 €/m²
  • Objectcode 31871
  • Gebied 620 m²
  • Afstand tot de zee 200 m

Abonneer u op de nieuwsbrief