374 000 €
41 €/m²
Property 59642 photo 1
Property 59642 photo 2
Property 59642 photo 3
Property 59642 photo 4
Property 59642 photo 5

Details

  • Afstand tot de zee: 2000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 2 km
  • Afstand tot luchthaven: 41 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 9039 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 258 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen.

Verkoop
400 000 € 97 €/m²
  • Objectcode 51471
  • Gebied 4100 m²
  • Afstand tot de zee 836 m
Verkoop
540 000 € 28 €/m²
  • Objectcode 54569
  • Gebied 18977 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
530 000 € 380 000 € 90 €/m²
  • Objectcode 52598
  • Gebied 4200 m²
  • Kamers 3
Verkoop
427 000 € 106 €/m²
  • Objectcode 47454
  • Gebied 4000 m²
  • Afstand tot de zee 1400 m
Verkoop
360 000 € 2000 €/m²
  • Objectcode 48644
  • Gebied 180 m²
  • Afstand tot de zee 10 m
Verkoop
490 000 € 168 €/m²
  • Objectcode 37747
  • Gebied 2900 m²
  • Afstand tot de zee 8700 m
Verkoop
350 000 € 60 €/m²
  • Objectcode 60247
  • Gebied 5826 m²
  • Afstand tot de zee 846 m
Verkoop
375 000 € 310 000 € 50 €/m²
  • Objectcode 52126
  • Gebied 6161 m²
  • Afstand tot de zee 1300 m
Verkoop
430 000 € 73 €/m²
  • Objectcode 55851
  • Gebied 5834 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
450 000 € 111 €/m²
  • Objectcode 62153
  • Gebied 4021 m²
  • Afstand tot de zee 750 m

Abonneer u op de nieuwsbrief