1 300 000 €
8125 €/m²
Property 5957 photo 1
Property 5957 photo 2
Property 5957 photo 3
Property 5957 photo 4
Property 5957 photo 5
Property 5957 photo 6
Property 5957 photo 7
Property 5957 photo 8
Property 5957 photo 9
Property 5957 photo 10
Property 5957 photo 11
Property 5957 photo 12
Property 5957 photo 13
Property 5957 photo 14

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 3
  • Bouwjaar: 2008
  • Aantal kamers: 5: 3 спальные комнаты, 2 гостиные, кухня, 3 санузла
  • Niveaus: 3
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 3
  • Toiletten: 3
  • Afstand tot de zee: 12000 m
  • Afstand tot luchthaven: 10 km

Diensten

  • Parkeren
  • Haard

Beschrijving

Te koop 3 verdieping tellend huisje met een oppervlakte van 160 m² на острове Крит. De Semi-kelder bestaat uit woonkamer, een keuken, een badkamer. De Begane grond bestaat uit woonkamer met keuken, een badkamer. De 1e verdieping bestaat uit 3 slaapkamers, een badkamer. Het object biedt een mooi uitzicht op het bos. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, haard, airconditioner. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Onroerend goed omvat parkeerplaats.

Available for purchase 2 houses of 160sq.m and 140sq.m in the small town of Agios Vlasis, just 10kms from the city of Heraklio. The properties are sold at the price of 1.300.000 Euro.

Locatie