950 000 € 570 000 €
74 €/m²
Property 5935 photo 1
Property 5935 photo 2
Property 5935 photo 3
Property 5935 photo 4
Property 5935 photo 5
Property 5935 photo 6
Property 5935 photo 7
Property 5935 photo 8
Property 5935 photo 9

Details

  • Afstand tot de zee: 3000 m
  • Afstand tot luchthaven: 16 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 7700 m². в Аттике. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het perceel heeft de mogelijkheid om een ​​bouwvergunning te verkrijgen. Met de mogelijkheid tot bouw op 240 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen.

Locatie