1 070 000 €
30 €/m²
Property 59201 photo 1
Property 59201 photo 2
Property 59201 photo 3
Property 59201 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 5000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 3 km
  • Afstand tot luchthaven: 40 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 35000 m². на острове Крит. Met de mogelijkheid tot bouw op 1600 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen.

Verkoop
1 280 000 € 73 €/m²
  • Objectcode 48743
  • Gebied 17497 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
1 500 000 € 1 173 000 € 42 €/m²
  • Objectcode 52254
  • Gebied 27671 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
900 000 € 421 €/m²
  • Objectcode 26074
  • Gebied 2135 m²
  • Afstand tot de zee 200 m
Verkoop
1 450 000 € 138 €/m²
  • Objectcode 32273
  • Gebied 10500 m²
  • Afstand tot de zee 4500 m
Verkoop
1 400 000 € 200 €/m²
  • Objectcode 37489
  • Gebied 7000 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
1 300 000 € 54 €/m²
  • Objectcode 56285
  • Gebied 24000 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
1 500 000 € 34 €/m²
  • Objectcode 24668
  • Gebied 43000 m²
  • Afstand tot de zee 25000 m
Verkoop
1 180 000 € 1 067 000 € 78 €/m²
  • Objectcode 49742
  • Gebied 13569 m²
  • Afstand tot de zee 1 m
Verkoop
1 000 000 € 33 €/m²
  • Objectcode 49157
  • Gebied 29981 m²
  • Afstand tot de zee 1240 m
Verkoop
1 070 000 € 30 €/m²
  • Objectcode 59201
  • Gebied 35000 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief