750 000 €
30 €/m²
Property 59199 photo 1
Property 59199 photo 2
Property 59199 photo 3

Details

  • Afstand tot de zee: 5000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 4 km
  • Afstand tot luchthaven: 43 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 25000 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Met de mogelijkheid tot bouw op 1100 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen.

Verkoop
800 000 € 32 €/m²
  • Objectcode 32800
  • Gebied 25000 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
1 096 000 € 86 €/m²
  • Objectcode 51472
  • Gebied 12735 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
853 000 € 813 €/m²
  • Objectcode 64552
  • Gebied 1048 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
860 000 € 65 €/m²
  • Objectcode 20324
  • Gebied 13200 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
1 100 000 € 10 €/m²
  • Objectcode 65416
  • Gebied 100188 m²
  • Afstand tot de zee 1600 m
Verkoop
700 000 € 640 000 € 316 €/m²
  • Objectcode 24670
  • Gebied 2021 m²
  • Afstand tot de zee 100 m
Verkoop
853 000 € 860 €/m²
  • Objectcode 64550
  • Gebied 991 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
940 000 € 200 €/m²
  • Objectcode 37512
  • Gebied 4700 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 39826
  • Gebied 2920 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
800 000 € 59 €/m²
  • Objectcode 63744
  • Gebied 13439 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief