Property 59194 photo 1
Property 59194 photo 2

Details

  • Afstand tot de zee: 357 m
  • Afstand tot luchthaven: 60 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 342 m². на острове Крит. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: structuur, water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 205 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee.

Verkoop
385 000 € 320 000 € 119 €/m²
  • Objectcode 63428
  • Gebied 2672 m²
  • Afstand tot de zee 360 m
Verkoop
350 000 € 60 €/m²
  • Objectcode 60247
  • Gebied 5826 m²
  • Afstand tot de zee 846 m
Verkoop
320 000 € 477 €/m²
  • Objectcode 50183
  • Gebied 670 m²
  • Afstand tot de zee 50 m
Verkoop
305 000 € 250 000 € 18 €/m²
  • Objectcode 36802
  • Gebied 13247 m²
  • Afstand tot de zee 4600 m
Verkoop
300 000 € 56 €/m²
  • Objectcode 34471
  • Gebied 5300 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
320 000 € 235 000 € 56 €/m²
  • Objectcode 63235
  • Gebied 4184 m²
  • Afstand tot de zee 280 m
Verkoop
380 000 € 270 000 € 45 €/m²
  • Objectcode 36755
  • Gebied 5889 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
320 000 € 122 €/m²
  • Objectcode 63746
  • Gebied 2610 m²
  • Afstand tot de zee 1280 m
Verkoop
374 000 € 93 €/m²
  • Objectcode 51460
  • Gebied 4000 m²
  • Afstand tot de zee 2700 m
Verkoop
450 000 € 41 €/m²
  • Objectcode 56387
  • Gebied 10884 m²
  • Afstand tot de zee 284 m

Abonneer u op de nieuwsbrief