430 000 €
17 €/m²
Property 5918 photo 1

Details

  • Afstand tot de zee: 8000 m
  • Afstand tot luchthaven: 21 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 25000 m². в Аттике. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd.

The land is located in the area of Keratea, in the Eastern Attica. The area is located 40 kilometers from Athens, with which connects through the Lavrio avenue.

In the area, there are some beaches.

Verkoop
500 000 € 55 €/m²
  • Objectcode 9560
  • Gebied 9000 m²
  • Afstand tot de zee 100 m
Verkoop
450 000 € 375 €/m²
  • Objectcode 14679
  • Gebied 1200 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
510 000 € 368 €/m²
  • Objectcode 13785
  • Gebied 1385 m²
  • Afstand tot de zee 800 m
Verkoop
450 000 € 78 €/m²
  • Objectcode 22907
  • Gebied 5704 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
525 000 € 452 €/m²
  • Objectcode 5924
  • Gebied 1160 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
480 000 € 758 €/m²
  • Objectcode 64080
  • Gebied 633 m²
  • Afstand tot de zee 625 m
Verkoop
400 000 € 82 €/m²
  • Objectcode 13128
  • Gebied 4870 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
480 000 € 375 000 € 315 €/m²
  • Objectcode 60861
  • Gebied 1187 m²
  • Afstand tot de zee 50 m
Verkoop
400 000 € 496 €/m²
  • Objectcode 56518
  • Gebied 805 m²
  • Afstand tot de zee 60 m
Verkoop
430 000 € 431 €/m²
  • Objectcode 13792
  • Gebied 996 m²
  • Afstand tot de zee 500 m

Abonneer u op de nieuwsbrief