90 000 €
3000 €/m²
Property 59017 photo 1
Property 59017 photo 2
Property 59017 photo 3
Property 59017 photo 4
Property 59017 photo 5
Property 59017 photo 6
Property 59017 photo 7
Property 59017 photo 8
Property 59017 photo 9
Property 59017 photo 10

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 3
  • Bouwjaar: 2026
  • Aantal kamers: 1
  • Staat: In aanbouw
  • Energieklasse: A+
  • Badkamers: 1
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 500 m
  • Afstand tot luchthaven: 30 km

Beschrijving

Te koop appartement van 30 m² in Chalkidiki in aanbouw. Het appartement is gelegen op de begane grond verdieping en bestaat uit: woonkamer met keuken, een doucheruimte. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water. Er is een lift in het gebouw aanwezig. Onroerend goed omvat parkeerplaats.

Verkoop
130 000 € 3513 €/m²
  • Objectcode 44558
  • Gebied 37 m²
  • Kamers 2
Verkoop
125 000 € 2232 €/m²
  • Objectcode 63713
  • Gebied 56 m²
  • Kamers 2
Verkoop
105 000 € 1050 €/m²
  • Objectcode 62472
  • Gebied 100 m²
  • Kamers 1
Verkoop
105 000 € 3000 €/m²
  • Objectcode 59015
  • Gebied 35 m²
  • Kamers 2
Verkoop
95 000 € 2714 €/m²
  • Objectcode 65602
  • Gebied 35 m²
  • Kamers 1
Verkoop
130 000 € 2321 €/m²
  • Objectcode 63714
  • Gebied 56 m²
  • Kamers 2
Verkoop
90 000 € 3000 €/m²
  • Objectcode 59017
  • Gebied 30 m²
  • Kamers 1
Verkoop
85 000 € 2931 €/m²
  • Objectcode 61752
  • Gebied 29 m²
  • Kamers 2
Verkoop
101 000 € 1836 €/m²
  • Objectcode 48294
  • Gebied 55 m²
  • Kamers 2
Verkoop
130 000 € 2363 €/m²
  • Objectcode 62793
  • Gebied 55 m²
  • Kamers 2

Abonneer u op de nieuwsbrief