Te koop - Grond 12000 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Nea Potidea
330 000 €
27 €/m²
Property 58927 photo 1

Details

  • Afstand tot de zee: 400 m
  • Afstand tot luchthaven: 58 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 12000 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Met de mogelijkheid tot bouw op 600 m².

Verkoop
380 000 € 84 €/m²
  • Objectcode 59728
  • Gebied 4500 m²
  • Afstand tot de zee 3600 m
Verkoop
370 000 € 200 000 € 43 €/m²
  • Objectcode 16455
  • Gebied 4650 m²
  • Afstand tot de zee 2300 m
Verkoop
320 000 € 240 €/m²
  • Objectcode 24471
  • Gebied 1330 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
350 000 € 25 €/m²
  • Objectcode 65109
  • Gebied 14000 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
400 000 € 215 €/m²
  • Objectcode 44593
  • Gebied 1858 m²
  • Afstand tot de zee 1400 m
Verkoop
270 000 € 66 €/m²
  • Objectcode 4718
  • Gebied 4050 m²
  • Afstand tot de zee 2700 m
Verkoop
330 000 € 180 000 € 29 €/m²
  • Objectcode 2581
  • Gebied 6200 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
340 000 € 250 000 € 101 €/m²
  • Objectcode 37466
  • Gebied 2468 m²
  • Afstand tot de zee 450 m
Verkoop
340 000 € 73 €/m²
  • Objectcode 10834
  • Gebied 4650 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
300 000 € 60 €/m²
  • Objectcode 19567
  • Gebied 5000 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief