680 000 €
4 €/m²
Property 58882 photo 1
Property 58882 photo 2

Details

  • Afstand tot de zee: 6000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 6 km
  • Afstand tot luchthaven: 11 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 143484 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 22000 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen.

Verkoop
750 000 € 30 €/m²
  • Objectcode 59199
  • Gebied 25000 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
650 000 € 54 €/m²
  • Objectcode 32334
  • Gebied 11842 m²
  • Afstand tot de zee 4500 m
Verkoop
720 000 € 587 000 € 52 €/m²
  • Objectcode 56505
  • Gebied 11174 m²
  • Afstand tot de zee 1850 m
Verkoop
950 000 € 700 000 € 3 €/m²
  • Objectcode 40503
  • Gebied 180000 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
694 000 € 84 €/m²
  • Objectcode 4766
  • Gebied 8200 m²
  • Afstand tot de zee 1300 m
Verkoop
675 000 € 143 €/m²
  • Objectcode 11960
  • Gebied 4700 m²
  • Afstand tot de zee 50 m
Verkoop
853 000 € 860 €/m²
  • Objectcode 64550
  • Gebied 991 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
900 000 € 421 €/m²
  • Objectcode 26074
  • Gebied 2135 m²
  • Afstand tot de zee 200 m
Verkoop
587 000 € 41 €/m²
  • Objectcode 44257
  • Gebied 14000 m²
  • Afstand tot de zee 450 m
Verkoop
680 000 € 4 €/m²
  • Objectcode 58882
  • Gebied 143484 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief