Te koop - Grond 4625 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Fourkas-trap
230 000 €
49 €/m²
Property 58247 photo 1
Property 58247 photo 2
Property 58247 photo 3
Property 58247 photo 4
Property 58247 photo 5
Property 58247 photo 6
Property 58247 photo 7

Details

  • Afstand tot de zee: 400 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 90 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 4625 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 230 m².

Verkoop
277 000 € 68 €/m²
  • Objectcode 31765
  • Gebied 4062 m²
  • Afstand tot de zee 800 m
Verkoop
300 000 € 10 €/m²
  • Objectcode 45203
  • Gebied 30000 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
220 000 € 160 000 € 16 €/m²
  • Objectcode 20946
  • Gebied 10000 m²
  • Afstand tot de zee 850 m
Verkoop
250 000 € 21 €/m²
  • Objectcode 28942
  • Gebied 11738 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
220 000 € 110 €/m²
  • Objectcode 48741
  • Gebied 2000 m²
  • Afstand tot de zee 350 m
Verkoop
220 000 € 55 €/m²
  • Objectcode 26624
  • Gebied 4000 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
220 000 € 22 €/m²
  • Objectcode 43037
  • Gebied 10000 m²
  • Afstand tot de zee 550 m
Verkoop
200 000 € 48 €/m²
  • Objectcode 43189
  • Gebied 4157 m²
  • Afstand tot de zee 450 m
Verkoop
200 000 € 133 €/m²
  • Objectcode 40574
  • Gebied 1500 m²
  • Afstand tot de zee 950 m
Verkoop
330 000 € 67 €/m²
  • Objectcode 10079
  • Gebied 4869 m²
  • Afstand tot de zee 240 m

Abonneer u op de nieuwsbrief