985 000 €
1970 €/m²
Property 58168 photo 1
Property 58168 photo 2
Property 58168 photo 3
Property 58168 photo 4
Property 58168 photo 5
Property 58168 photo 6
Property 58168 photo 7
Property 58168 photo 8
Property 58168 photo 9

Details

  • Bouwjaar: 1970
  • Aantal kamers: 10
  • Verwarmingstype: diesel
  • Niveaus: 4
  • Badkamers: 7
  • Slaapkamers: 10
  • Toiletten: 7
  • Afstand tot de zee: 4700 m
  • Afstand tot luchthaven: 32 km

Diensten

  • Voorraadkast
  • Moet gerepareerd worden

Beschrijving

Te koop здание gebied 500 m² in Athene. De 1e verdieping bestaat uit 3 slaapkamers, 2 badkamers. De 2e verdieping bestaat uit 3 slaapkamers, 2 badkamers. De 3e verdieping bestaat uit 3 slaapkamers, 2 badkamers. De 4e verdieping bestaat uit een slaapkamer, een badkamer. Здание heeft een hoekige opstelling. Onroerend goed heeft verwarming. Er is geen lift in het gebouw.

The building is located in the Neos Kosmos area

The ground floor consists of 2 shops of 110 sq.m
1st 2 apartments 50sq.m + 60sq.m
2nd 2 apartments 50sq.m + 60sq.m
3rd apartment 110 sq.m
4th apartment 40 sq.m
warehouses 20 sq.m

Locatie