145 000 €
226 €/m²
Property 58079 photo 1
Property 58079 photo 2
Property 58079 photo 3
Property 58079 photo 4
Property 58079 photo 5

Details

  • Ontwikkelingscoëfficiënt: 0,4
  • Afstand tot de zee: 900 m
  • Afstand tot luchthaven: 30 km

Beschrijving

Te koop omheind земельный участок gebied 640 m². на острове Тасос. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 256 m².

Locatie