Te koop - Grond 6625 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Kassandrino
90 000 €
13 €/m²
Property 57949 photo 1
Property 57949 photo 2

Details

  • Afstand tot de zee: 3500 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 4 km
  • Afstand tot luchthaven: 88 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 6625 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Het perceel heeft de mogelijkheid om een ​​bouwvergunning te verkrijgen. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m². Het object biedt een mooi uitzicht op het bos.

Verkoop
110 000 € 18 €/m²
  • Objectcode 25743
  • Gebied 5800 m²
  • Afstand tot de zee 900 m
Verkoop
90 000 € 12 €/m²
  • Objectcode 33023
  • Gebied 7000 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
75 000 € 37 €/m²
  • Objectcode 43104
  • Gebied 2000 m²
  • Afstand tot de zee 650 m
Verkoop
130 000 € 90 €/m²
  • Objectcode 47366
  • Gebied 1441 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
80 000 € 14 €/m²
  • Objectcode 26302
  • Gebied 5500 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
105 000 € 32 €/m²
  • Objectcode 42900
  • Gebied 3200 m²
  • Afstand tot de zee 4800 m
Verkoop
120 000 € 10 €/m²
  • Objectcode 52900
  • Gebied 11046 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
82 000 € 14 €/m²
  • Objectcode 45186
  • Gebied 5500 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
100 000 € 5 €/m²
  • Objectcode 46555
  • Gebied 18000 m²
  • Afstand tot de zee 4500 m
Verkoop
75 000 € 56 €/m²
  • Objectcode 36491
  • Gebied 1320 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief