64 000 €
16 €/m²
Property 57760 photo 1
Property 57760 photo 2
Property 57760 photo 3
Property 57760 photo 4
Property 57760 photo 5

Details

  • Afstand tot de zee: 8000 m
  • Afstand tot luchthaven: 33 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 4000 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 186 m². Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen, op het bos.

Verkoop
75 000 € 126 €/m²
  • Objectcode 42072
  • Gebied 593 m²
  • Afstand tot de zee 1700 m
Verkoop
75 000 € 90 €/m²
  • Objectcode 57164
  • Gebied 831 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
86 000 € 47 €/m²
  • Objectcode 46057
  • Gebied 1800 m²
  • Afstand tot de zee 2300 m
Verkoop
70 000 € 109 €/m²
  • Objectcode 30724
  • Gebied 638 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m
Verkoop
75 000 € 79 €/m²
  • Objectcode 42790
  • Gebied 944 m²
  • Afstand tot de zee 5600 m
Verkoop
90 000 € 13 €/m²
  • Objectcode 40123
  • Gebied 6705 m²
  • Afstand tot de zee 7300 m
Verkoop
55 000 € 166 €/m²
  • Objectcode 32259
  • Gebied 330 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
55 000 € 54 000 € 219 €/m²
  • Objectcode 37123
  • Gebied 246 m²
  • Afstand tot de zee 4500 m
Verkoop
90 000 € 70 000 € 96 €/m²
  • Objectcode 65785
  • Gebied 724 m²
  • Afstand tot de zee 2800 m
Verkoop
55 000 € 75 €/m²
  • Objectcode 63352
  • Gebied 730 m²
  • Afstand tot de zee 5150 m

Abonneer u op de nieuwsbrief