Property 57343 photo 1
Property 57343 photo 2
Property 57343 photo 3
Property 57343 photo 4
Property 57343 photo 5
Property 57343 photo 6
Property 57343 photo 7
Property 57343 photo 8
Property 57343 photo 9
Property 57343 photo 10
Property 57343 photo 11
Property 57343 photo 12
Property 57343 photo 13
Property 57343 photo 14
Property 57343 photo 15
Property 57343 photo 16
Property 57343 photo 17
Property 57343 photo 18
Property 57343 photo 19
Property 57343 photo 20
Property 57343 photo 21
Property 57343 photo 22
Property 57343 photo 23
Property 57343 photo 24
Property 57343 photo 25
Property 57343 photo 26
Property 57343 photo 27
Property 57343 photo 28
Property 57343 photo 29
Property 57343 photo 30

Details

  • Bouwjaar: 2008
  • Afstand tot de zee: 6000 m
  • Afstand tot luchthaven: 39 km

Beschrijving

Te koop здание gebied 665 m² in Athene.

The building is located in Aigaleo area.

8 apartments of 50 sq.m. (1 bedroom plus children's room in each apartment) and 1 studio 20 sq.m. garage spaces for each apartment, storage rooms. sold whole, suitable for golden visa.

Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 42668
  • Gebied 450 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
1 600 000 € 1333 €/m²
  • Objectcode 23067
  • Gebied 1200 m²
  • Afstand tot de zee 3500 m
Verkoop
1 700 000 € 925 €/m²
  • Objectcode 60954
  • Gebied 1836 m²
  • Kamers 16
Verkoop
1 650 000 € 1645 €/m²
  • Objectcode 11497
  • Gebied 1003 m²
  • Afstand tot de zee 220 m
Verkoop
1 200 000 € 2608 €/m²
  • Objectcode 42118
  • Gebied 460 m²
  • Afstand tot de zee 15400 m
Verkoop
1 050 000 € 1750 €/m²
  • Objectcode 53238
  • Gebied 600 m²
  • Afstand tot de zee 9000 m
Verkoop
1 300 000 € 1 100 000 € 2391 €/m²
  • Objectcode 9323
  • Gebied 460 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
1 740 000 € 3163 €/m²
  • Objectcode 37389
  • Gebied 550 m²
  • Afstand tot de zee 12000 m
Verkoop
1 070 000 € 2341 €/m²
  • Objectcode 14855
  • Gebied 457 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m
Verkoop
1 170 000 € 1700 €/m²
  • Objectcode 38779
  • Gebied 688 m²
  • Afstand tot de zee 8000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief