160 000 €
38 €/m²
Property 57292 photo 1
Property 57292 photo 2
Property 57292 photo 3
Property 57292 photo 4
Property 57292 photo 5
Property 57292 photo 6
Property 57292 photo 7

Details

  • Afstand tot de zee: 670 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 69 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 4110 m². на острове Крит. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 186 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen.

Verkoop
130 000 € 255 €/m²
  • Objectcode 65724
  • Gebied 508 m²
  • Afstand tot de zee 2800 m
Verkoop
150 000 € 76 €/m²
  • Objectcode 63283
  • Gebied 1968 m²
  • Afstand tot de zee 7000 m
Verkoop
139 000 € 139 €/m²
  • Objectcode 63269
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 450 m
Verkoop
216 000 € 185 000 € 102 €/m²
  • Objectcode 50298
  • Gebied 1800 m²
  • Afstand tot de zee 20000 m
Verkoop
139 000 € 139 €/m²
  • Objectcode 63268
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
160 000 € 160 €/m²
  • Objectcode 62893
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
205 000 € 100 €/m²
  • Objectcode 59117
  • Gebied 2035 m²
  • Afstand tot de zee 6500 m
Verkoop
160 000 € 108 000 € 13 €/m²
  • Objectcode 56827
  • Gebied 8000 m²
  • Afstand tot de zee 13000 m
Verkoop
180 000 € 243 €/m²
  • Objectcode 44617
  • Gebied 740 m²
  • Afstand tot de zee 100 m
Verkoop
130 000 € 105 €/m²
  • Objectcode 59114
  • Gebied 1229 m²
  • Afstand tot de zee 6500 m

Abonneer u op de nieuwsbrief