650 000 €
125 €/m²
Property 57279 photo 1
Property 57279 photo 2
Property 57279 photo 3
Property 57279 photo 4
Property 57279 photo 5
Property 57279 photo 6
Property 57279 photo 7
Property 57279 photo 8

Details

  • Afstand tot de zee: 1 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 4 km
  • Afstand tot luchthaven: 88 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 5159 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 194 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen.

Locatie