695 000 €
197 €/m²
Property 57192 photo 1
Property 57192 photo 2

Details

  • Afstand tot de zee: 1 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 7 km
  • Afstand tot luchthaven: 98 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 3518 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het perceel heeft de mogelijkheid om een ​​bouwvergunning te verkrijgen. Met de mogelijkheid tot bouw op 250 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee.

Locatie