200 000 €
35 €/m²
Property 57163 photo 1
Property 57163 photo 2
Property 57163 photo 3
Property 57163 photo 4
Property 57163 photo 5

Details

  • Afstand tot de zee: 5000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 38 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 5687 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 234 m². Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen.

Verkoop
267 000 € 24 €/m²
  • Objectcode 36637
  • Gebied 11085 m²
  • Afstand tot de zee 100 m
Verkoop
205 000 € 100 €/m²
  • Objectcode 59117
  • Gebied 2035 m²
  • Afstand tot de zee 6500 m
Verkoop
170 000 € 25 €/m²
  • Objectcode 56710
  • Gebied 6669 m²
  • Afstand tot de zee 1900 m
Verkoop
250 000 € 125 €/m²
  • Objectcode 38076
  • Gebied 2000 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
260 000 € 250 000 € 54 €/m²
  • Objectcode 39265
  • Gebied 4550 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
240 000 € 8 €/m²
  • Objectcode 51038
  • Gebied 30000 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
185 000 € 165 €/m²
  • Objectcode 65536
  • Gebied 1121 m²
  • Afstand tot de zee 2300 m
Verkoop
299 000 € 14 €/m²
  • Objectcode 40594
  • Gebied 20000 m²
  • Afstand tot de zee 13000 m
Verkoop
280 000 € 96 €/m²
  • Objectcode 37597
  • Gebied 2890 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
225 000 € 56 €/m²
  • Objectcode 39767
  • Gebied 4000 m²
  • Afstand tot de zee 2300 m

Abonneer u op de nieuwsbrief