100 000 €
67 €/m²
Property 57162 photo 1
Property 57162 photo 2
Property 57162 photo 3
Property 57162 photo 4
Property 57162 photo 5
Property 57162 photo 6

Details

  • Afstand tot de zee: 5000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 38 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 1471 m². на острове Крит. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 400 m². Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen.

Locatie