85 000 € 75 000 €
38 €/m²
Property 57113 photo 1
Property 57113 photo 2
Property 57113 photo 3
Property 57113 photo 4
Property 57113 photo 5
Property 57113 photo 6

Details

  • Afstand tot de zee: 837 m
  • Afstand tot luchthaven: 67 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 1940 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 194 m².

Verkoop
80 000 € 19 €/m²
  • Objectcode 52467
  • Gebied 4010 m²
  • Afstand tot de zee 2300 m
Verkoop
120 000 € 75 €/m²
  • Objectcode 57918
  • Gebied 1600 m²
  • Afstand tot de zee 7500 m
Verkoop
80 000 € 242 €/m²
  • Objectcode 63108
  • Gebied 330 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
90 000 € 70 000 € 96 €/m²
  • Objectcode 65785
  • Gebied 724 m²
  • Afstand tot de zee 2800 m
Verkoop
69 900 € 224 €/m²
  • Objectcode 63410
  • Gebied 312 m²
  • Afstand tot de zee 3600 m
Verkoop
123 000 € 80 000 € 19 €/m²
  • Objectcode 50127
  • Gebied 4050 m²
  • Afstand tot de zee 11600 m
Verkoop
100 000 € 65 €/m²
  • Objectcode 51868
  • Gebied 1525 m²
  • Afstand tot de zee 14100 m
Verkoop
80 000 € 8 €/m²
  • Objectcode 45331
  • Gebied 9363 m²
  • Afstand tot de zee 3600 m
Verkoop
120 000 € 63 €/m²
  • Objectcode 51455
  • Gebied 1900 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
105 000 € 26 €/m²
  • Objectcode 64280
  • Gebied 4033 m²
  • Afstand tot de zee 2470 m

Abonneer u op de nieuwsbrief