Property 57046 photo 1
Property 57046 photo 2
Property 57046 photo 3
Property 57046 photo 4
Property 57046 photo 5
Property 57046 photo 6

Details

  • Afstand tot de zee: 10 m
  • Afstand tot luchthaven: 65 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 2000 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen, op de stad.

Construction is not allowed on this plot.

Verkoop
78 000 € 111 €/m²
  • Objectcode 65163
  • Gebied 702 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
194 000 € 96 €/m²
  • Objectcode 65233
  • Gebied 2005 m²
  • Afstand tot de zee 622 m
Verkoop
449 000 € 271 €/m²
  • Objectcode 65403
  • Gebied 1654 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
150 000 € 34 €/m²
  • Objectcode 64036
  • Gebied 4290 m²
  • Afstand tot de zee 352 m
Verkoop
150 000 € 180 €/m²
  • Objectcode 65310
  • Gebied 830 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
105 000 € 26 €/m²
  • Objectcode 64280
  • Gebied 4033 m²
  • Afstand tot de zee 2470 m
Verkoop
44 000 € 35 €/m²
  • Objectcode 65912
  • Gebied 1255 m²
  • Afstand tot de zee 2100 m
Verkoop
180 000 € 72 €/m²
  • Objectcode 63958
  • Gebied 2500 m²
  • Afstand tot de zee 20000 m
Verkoop
120 000 € 94 €/m²
  • Objectcode 65362
  • Gebied 1270 m²
  • Afstand tot de zee 3600 m
Verkoop
150 000 € 55 €/m²
  • Objectcode 65125
  • Gebied 2710 m²
  • Afstand tot de zee 1100 m

Abonneer u op de nieuwsbrief