50 000 €
29 €/m²
Property 56864 photo 1
Property 56864 photo 2
Property 56864 photo 3

Details

  • Afstand tot de zee: 1200 m
  • Afstand tot luchthaven: 59 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 1700 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 186 m². Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen.

Kato Pines, Elounda, Lasithi region, Crete island, Greece

Verkoop
60 000 € 68 €/m²
  • Objectcode 19175
  • Gebied 877 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
50 000 € 108 €/m²
  • Objectcode 39460
  • Gebied 460 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
60 000 € 75 €/m²
  • Objectcode 48834
  • Gebied 800 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m
Verkoop
54 000 € 39 €/m²
  • Objectcode 63023
  • Gebied 1373 m²
Verkoop
54 000 € 60 €/m²
  • Objectcode 39458
  • Gebied 890 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m
Verkoop
48 000 € 115 €/m²
  • Objectcode 34136
  • Gebied 416 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
65 000 € 50 000 € 526 €/m²
  • Objectcode 26770
  • Gebied 95 m²
  • Afstand tot de zee 50 m
Verkoop
55 000 € 75 €/m²
  • Objectcode 63352
  • Gebied 730 m²
  • Afstand tot de zee 5150 m
Verkoop
50 000 € 29 €/m²
  • Objectcode 56864
  • Gebied 1700 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
50 000 € 14 €/m²
  • Objectcode 50364
  • Gebied 3500 m²
  • Afstand tot de zee 25000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief