75 000 €
17 €/m²
Property 56833 photo 1
Property 56833 photo 2
Property 56833 photo 3
Property 56833 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 13000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 8 km
  • Afstand tot luchthaven: 25 km

Beschrijving

Te koop omheind земельный участок gebied 4265 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m². Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen.

Verkoop
110 000 € 16 €/m²
  • Objectcode 52064
  • Gebied 6500 m²
  • Afstand tot de zee 7500 m
Verkoop
110 000 € 27 €/m²
  • Objectcode 51904
  • Gebied 4017 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
85 000 € 75 000 € 50 €/m²
  • Objectcode 56830
  • Gebied 1500 m²
  • Afstand tot de zee 12000 m
Verkoop
80 000 € 60 000 € 220 €/m²
  • Objectcode 42244
  • Gebied 272 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
80 000 € 8 €/m²
  • Objectcode 45331
  • Gebied 9363 m²
  • Afstand tot de zee 3600 m
Verkoop
78 000 € 111 €/m²
  • Objectcode 65163
  • Gebied 702 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
102 000 € 40 €/m²
  • Objectcode 48429
  • Gebied 2500 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
75 000 € 79 €/m²
  • Objectcode 42790
  • Gebied 944 m²
  • Afstand tot de zee 5600 m
Verkoop
75 000 € 11 €/m²
  • Objectcode 34479
  • Gebied 6350 m²
  • Afstand tot de zee 4500 m
Verkoop
75 000 € 90 €/m²
  • Objectcode 57164
  • Gebied 831 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief