65 000 €
15 €/m²
Property 56832 photo 1
Property 56832 photo 2
Property 56832 photo 3
Property 56832 photo 4
Property 56832 photo 5
Property 56832 photo 6
Property 56832 photo 7

Details

  • Afstand tot de zee: 10000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 6 km
  • Afstand tot luchthaven: 23 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 4125 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m².

Verkoop
55 000 € 229 €/m²
  • Objectcode 61453
  • Gebied 240 m²
  • Afstand tot de zee 6700 m
Verkoop
60 000 € 98 €/m²
  • Objectcode 39456
  • Gebied 608 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
60 000 € 576 €/m²
  • Objectcode 43131
  • Gebied 104 m²
  • Afstand tot de zee 49 m
Verkoop
60 000 € 136 €/m²
  • Objectcode 42779
  • Gebied 439 m²
  • Afstand tot de zee 5700 m
Verkoop
86 000 € 192 €/m²
  • Objectcode 50218
  • Gebied 447 m²
  • Afstand tot de zee 9000 m
Verkoop
64 000 € 64 €/m²
  • Objectcode 49815
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 3900 m
Verkoop
80 000 € 16 €/m²
  • Objectcode 63900
  • Gebied 5000 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m
Verkoop
95 000 € 23 €/m²
  • Objectcode 62020
  • Gebied 4014 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
64 000 € 145 €/m²
  • Objectcode 60940
  • Gebied 440 m²
  • Afstand tot de zee 7000 m
Verkoop
65 000 € 113 €/m²
  • Objectcode 43110
  • Gebied 573 m²
  • Afstand tot de zee 12500 m

Abonneer u op de nieuwsbrief