70 000 € 54 000 €
13 €/m²
Property 56829 photo 1
Property 56829 photo 2
Property 56829 photo 3
Property 56829 photo 4
Property 56829 photo 5

Details

  • Afstand tot de zee: 10000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 6 km
  • Afstand tot luchthaven: 23 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 4000 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op de bergen, op het bos.

Verkoop
62 000 € 103 €/m²
  • Objectcode 52385
  • Gebied 600 m²
  • Afstand tot de zee 3300 m
Verkoop
100 000 € 67 €/m²
  • Objectcode 57162
  • Gebied 1471 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
64 000 € 16 €/m²
  • Objectcode 57760
  • Gebied 4000 m²
  • Afstand tot de zee 8000 m
Verkoop
82 000 € 80 000 € 27 €/m²
  • Objectcode 48428
  • Gebied 2900 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
80 000 € 71 €/m²
  • Objectcode 43083
  • Gebied 1116 m²
  • Afstand tot de zee 1600 m
Verkoop
80 000 € 242 €/m²
  • Objectcode 63108
  • Gebied 330 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
96 000 € 37 €/m²
  • Objectcode 52546
  • Gebied 2562 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
64 000 € 130 €/m²
  • Objectcode 29556
  • Gebied 489 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
70 000 € 13 €/m²
  • Objectcode 64068
  • Gebied 5172 m²
  • Afstand tot de zee 22000 m
Verkoop
60 000 € 46 000 € 189 €/m²
  • Objectcode 52084
  • Gebied 243 m²
  • Afstand tot de zee 650 m

Abonneer u op de nieuwsbrief