70 000 € 54 000 €
13 €/m²
Property 56828 photo 1
Property 56828 photo 2
Property 56828 photo 3
Property 56828 photo 4
Property 56828 photo 5

Details

  • Afstand tot de zee: 13000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 6 km
  • Afstand tot luchthaven: 25 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 3999 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen, op het bos.

Verkoop
69 900 € 224 €/m²
  • Objectcode 63410
  • Gebied 312 m²
  • Afstand tot de zee 3600 m
Verkoop
100 000 € 133 €/m²
  • Objectcode 65845
  • Gebied 750 m²
  • Afstand tot de zee 7000 m
Verkoop
86 000 € 30 €/m²
  • Objectcode 62729
  • Gebied 2785 m²
  • Afstand tot de zee 1800 m
Verkoop
85 000 € 70 000 € 23 €/m²
  • Objectcode 39870
  • Gebied 3000 m²
  • Afstand tot de zee 3500 m
Verkoop
95 000 € 87 000 € 21 €/m²
  • Objectcode 52111
  • Gebied 4022 m²
  • Afstand tot de zee 2300 m
Verkoop
96 000 € 13 €/m²
  • Objectcode 52490
  • Gebied 7063 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
97 000 € 10 €/m²
  • Objectcode 52623
  • Gebied 9000 m²
  • Afstand tot de zee 4500 m
Verkoop
64 000 € 16 €/m²
  • Objectcode 57760
  • Gebied 4000 m²
  • Afstand tot de zee 8000 m
Verkoop
96 000 € 37 €/m²
  • Objectcode 52546
  • Gebied 2562 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
100 000 € 65 €/m²
  • Objectcode 51868
  • Gebied 1525 m²
  • Afstand tot de zee 14100 m

Abonneer u op de nieuwsbrief