47 000 €
22 €/m²
Property 56820 photo 1
Property 56820 photo 2
Property 56820 photo 3
Property 56820 photo 4
Property 56820 photo 5
Property 56820 photo 6
Property 56820 photo 7
Property 56820 photo 8
Property 56820 photo 9
Property 56820 photo 10

Details

  • Afstand tot de zee: 4000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 18 km
  • Afstand tot luchthaven: 17 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 2053 m². на острове Корфу. Ter plaatse is aanwezig: elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 165 m². Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen.

For sale, a land plot of 2053 sq.m located in the area of Liapades, in the west of Corfu!

The plot borders an asphalted road, has easy access.

It has an even landscape and view of the mountains around. It has a building allowance for 165 sq.m of living space.

The village of Liapades is within 3 km, and the beach is within 4 km.

Verkoop
50 000 € 55 €/m²
  • Objectcode 26947
  • Gebied 900 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
65 000 € 69 €/m²
  • Objectcode 25058
  • Gebied 939 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
50 000 €
  • Objectcode 2922
  • Gebied 0 m²
  • Afstand tot de zee 5500 m
Verkoop
50 000 € 6 €/m²
  • Objectcode 43604
  • Gebied 7760 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
60 000 € 14 €/m²
  • Objectcode 30580
  • Gebied 4022 m²
  • Afstand tot de zee 3800 m
Verkoop
70 000 € 608 €/m²
  • Objectcode 49660
  • Gebied 115 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
65 000 € 55 000 € 6 €/m²
  • Objectcode 42682
  • Gebied 8000 m²
  • Afstand tot de zee 11000 m
Verkoop
60 000 € 40 €/m²
  • Objectcode 44579
  • Gebied 1500 m²
  • Afstand tot de zee 3600 m
Verkoop
58 000 € 4 €/m²
  • Objectcode 57847
  • Gebied 12500 m²
  • Afstand tot de zee 4100 m
Verkoop
40 000 € 6 €/m²
  • Objectcode 58466
  • Gebied 6500 m²
  • Afstand tot de zee 4400 m

Abonneer u op de nieuwsbrief