500 000 €
2273 €/m²
Property 56797 photo 1
Property 56797 photo 2
Property 56797 photo 3
Property 56797 photo 4
Property 56797 photo 5
Property 56797 photo 6
Property 56797 photo 7
Property 56797 photo 8
Property 56797 photo 9
Property 56797 photo 10
Property 56797 photo 11
Property 56797 photo 12
Property 56797 photo 13
Property 56797 photo 14

Details

  • Bouwjaar: 1984
  • Jaar van renovatie: 2020
  • Aantal kamers: 6
  • Verwarmingstype: diesel
  • Niveaus: 2
  • Badkamers: 2
  • Slaapkamers: 4
  • Toiletten: 3
  • Afstand tot de zee: 2900 m
  • Afstand tot luchthaven: 44 km

Diensten

  • Voorraadkast
  • Dubbel glas

Beschrijving

Te koop здание gebied 220 m² in Athene. De Begane grond bestaat uit 2 slaapkamers, woonkamer, een keuken, een badkamer, een voorraadkast. De 1e verdieping bestaat uit 2 slaapkamers, woonkamer met keuken, een badkamer, een badkamer, een voorraadkast. Onroerend goed heeft verwarming.

The building is located in the area of Nikaia

On a plot of 150 sq.m
He has the right to build another 2-3 floors

Locatie