60 000 €
60 €/m²
Property 56754 photo 1
Property 56754 photo 2
Property 56754 photo 3
Property 56754 photo 4
Property 56754 photo 5

Details

  • Afstand tot de zee: 9000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 3 km
  • Afstand tot luchthaven: 49 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 1000 m². на острове Крит. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 480 m².

Verkoop
60 000 € 576 €/m²
  • Objectcode 43131
  • Gebied 104 m²
  • Afstand tot de zee 49 m
Verkoop
80 000 € 60 000 € 220 €/m²
  • Objectcode 42244
  • Gebied 272 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
85 000 € 75 000 € 50 €/m²
  • Objectcode 56830
  • Gebied 1500 m²
  • Afstand tot de zee 12000 m
Verkoop
85 000 € 30 €/m²
  • Objectcode 46630
  • Gebied 2800 m²
  • Afstand tot de zee 14400 m
Verkoop
69 900 € 224 €/m²
  • Objectcode 63410
  • Gebied 312 m²
  • Afstand tot de zee 3600 m
Verkoop
60 000 € 60 €/m²
  • Objectcode 56754
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 9000 m
Verkoop
74 800 € 63 €/m²
  • Objectcode 64677
  • Gebied 1170 m²
  • Afstand tot de zee 5800 m
Verkoop
54 000 € 60 €/m²
  • Objectcode 39458
  • Gebied 890 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m
Verkoop
78 000 € 111 €/m²
  • Objectcode 65163
  • Gebied 702 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
50 000 € 29 €/m²
  • Objectcode 56864
  • Gebied 1700 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m

Abonneer u op de nieuwsbrief