30 000 €
60 €/m²
Property 56753 photo 1
Property 56753 photo 2
Property 56753 photo 3
Property 56753 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 9000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 3 km
  • Afstand tot luchthaven: 49 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 500 m². на острове Крит. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 240 m². Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen, op het bos.

Verkoop
40 000 € 35 000 € 85 €/m²
  • Objectcode 56610
  • Gebied 410 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m
Verkoop
44 000 € 35 €/m²
  • Objectcode 65912
  • Gebied 1255 m²
  • Afstand tot de zee 2100 m
Verkoop
40 000 € 7 €/m²
  • Objectcode 65486
  • Gebied 5664 m²
  • Afstand tot de zee 18000 m
Verkoop
32 000 € 85 €/m²
  • Objectcode 50827
  • Gebied 374 m²
  • Afstand tot de zee 17000 m
Verkoop
44 000 € 32 000 € 139 €/m²
  • Objectcode 5771
  • Gebied 230 m²
  • Afstand tot de zee 9000 m
Verkoop
25 000 € 22 000 € 115 €/m²
  • Objectcode 30689
  • Gebied 190 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
26 700 € 181 €/m²
  • Objectcode 47346
  • Gebied 147 m²
  • Afstand tot de zee 19000 m
Verkoop
35 000 € 132 €/m²
  • Objectcode 50607
  • Gebied 264 m²
  • Afstand tot de zee 1900 m
Verkoop
40 000 € 80 €/m²
  • Objectcode 50374
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 22000 m
Verkoop
30 000 € 30 €/m²
  • Objectcode 51119
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 11400 m

Abonneer u op de nieuwsbrief