175 000 €
32 €/m²
Property 56752 photo 1
Property 56752 photo 2
Property 56752 photo 3
Property 56752 photo 4
Property 56752 photo 5

Details

  • Afstand tot de zee: 7500 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 7 km
  • Afstand tot luchthaven: 47 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 5350 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Met de mogelijkheid tot bouw op 186 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen, op het bos.

Verkoop
200 000 € 35 €/m²
  • Objectcode 57163
  • Gebied 5687 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
150 000 € 73 €/m²
  • Objectcode 63359
  • Gebied 2049 m²
  • Afstand tot de zee 360 m
Verkoop
160 000 € 108 000 € 13 €/m²
  • Objectcode 56827
  • Gebied 8000 m²
  • Afstand tot de zee 13000 m
Verkoop
178 000 € 68 €/m²
  • Objectcode 63007
  • Gebied 2600 m²
Verkoop
160 000 € 677 €/m²
  • Objectcode 56709
  • Gebied 236 m²
  • Afstand tot de zee 338 m
Verkoop
160 000 € 65 €/m²
  • Objectcode 62877
  • Gebied 2454 m²
  • Afstand tot de zee 5150 m
Verkoop
180 000 € 243 €/m²
  • Objectcode 44617
  • Gebied 740 m²
  • Afstand tot de zee 100 m
Verkoop
150 000 € 75 €/m²
  • Objectcode 43087
  • Gebied 2000 m²
  • Afstand tot de zee 1900 m
Wij raden aan Verkoop
235 000 € 52 €/m²
  • Objectcode 65945
  • Gebied 4460 m²
  • Afstand tot de zee 850 m
Verkoop
200 000 € 86 €/m²
  • Objectcode 51207
  • Gebied 2300 m²
  • Afstand tot de zee 8000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief