120 000 €
32 €/m²
Property 56751 photo 1
Property 56751 photo 2
Property 56751 photo 3
Property 56751 photo 4
Property 56751 photo 5
Property 56751 photo 6

Details

  • Afstand tot de zee: 5500 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 5 km
  • Afstand tot luchthaven: 45 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 3732 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 186 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen.

Verkoop
143 000 € 22 €/m²
  • Objectcode 65150
  • Gebied 6300 m²
  • Afstand tot de zee 1400 m
Verkoop
130 000 € 95 €/m²
  • Objectcode 50395
  • Gebied 1358 m²
  • Afstand tot de zee 6300 m
Verkoop
97 000 € 10 €/m²
  • Objectcode 52623
  • Gebied 9000 m²
  • Afstand tot de zee 4500 m
Verkoop
160 000 € 677 €/m²
  • Objectcode 56709
  • Gebied 236 m²
  • Afstand tot de zee 338 m
Verkoop
128 000 € 128 €/m²
  • Objectcode 64004
  • Gebied 997 m²
  • Afstand tot de zee 1670 m
Verkoop
150 000 € 180 €/m²
  • Objectcode 65310
  • Gebied 830 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
120 000 € 13 €/m²
  • Objectcode 50410
  • Gebied 9000 m²
  • Afstand tot de zee 650 m
Verkoop
160 000 € 38 €/m²
  • Objectcode 41186
  • Gebied 4166 m²
  • Afstand tot de zee 1800 m
Verkoop
170 000 € 45 €/m²
  • Objectcode 50162
  • Gebied 3750 m²
  • Afstand tot de zee 750 m
Verkoop
150 000 € 125 €/m²
  • Objectcode 49099
  • Gebied 1200 m²
  • Afstand tot de zee 350 m

Abonneer u op de nieuwsbrief