170 000 €
25 €/m²
Property 56710 photo 1
Property 56710 photo 2
Property 56710 photo 3
Property 56710 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 1900 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 4 km
  • Afstand tot luchthaven: 65 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 6669 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 234 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen.

Verkoop
170 000 € 45 €/m²
  • Objectcode 50162
  • Gebied 3750 m²
  • Afstand tot de zee 750 m
Wij raden aan Verkoop
179 000 € 60 €/m²
  • Objectcode 63493
  • Gebied 2950 m²
  • Afstand tot de zee 3300 m
Verkoop
180 000 € 72 €/m²
  • Objectcode 63958
  • Gebied 2500 m²
  • Afstand tot de zee 20000 m
Verkoop
150 000 € 140 000 € 43 €/m²
  • Objectcode 55955
  • Gebied 3215 m²
  • Afstand tot de zee 1600 m
Verkoop
138 000 € 44 €/m²
  • Objectcode 55956
  • Gebied 3092 m²
  • Afstand tot de zee 950 m
Verkoop
180 000 € 176 000 € 70 €/m²
  • Objectcode 46215
  • Gebied 2500 m²
  • Afstand tot de zee 3500 m
Verkoop
150 000 € 197 €/m²
  • Objectcode 64066
  • Gebied 758 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
150 000 € 120 000 € 28 €/m²
  • Objectcode 47008
  • Gebied 4150 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
200 000 € 278 €/m²
  • Objectcode 65098
  • Gebied 719 m²
  • Afstand tot de zee 2600 m
Verkoop
175 000 € 32 €/m²
  • Objectcode 56752
  • Gebied 5350 m²
  • Afstand tot de zee 7500 m

Abonneer u op de nieuwsbrief