Property 56709 photo 1
Property 56709 photo 2
Property 56709 photo 3
Property 56709 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 338 m
  • Afstand tot luchthaven: 60 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 236 m². на острове Крит. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 141 m².

Vergelijkbare objecten

Wij raden aan Verkoop
214 000 €
  • Objectcode 65947
  • Gebied 0 m²
  • Afstand tot de zee 1180 m
Verkoop
220 000 € 37 €/m²
  • Objectcode 60862
  • Gebied 5844 m²
  • Afstand tot de zee 740 m
Verkoop
160 000 € 465 €/m²
  • Objectcode 61490
  • Gebied 344 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
220 000 € 53 €/m²
  • Objectcode 65420
  • Gebied 4125 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
216 000 € 185 000 € 102 €/m²
  • Objectcode 50298
  • Gebied 1800 m²
  • Afstand tot de zee 20000 m
Verkoop
220 000 € 180 000 € 47 €/m²
  • Objectcode 51030
  • Gebied 3792 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
140 000 € 7 €/m²
  • Objectcode 42793
  • Gebied 19700 m²
  • Afstand tot de zee 5600 m
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 46788
  • Gebied 1451 m²
  • Afstand tot de zee 200 m
Verkoop
160 000 € 65 €/m²
  • Objectcode 62877
  • Gebied 2454 m²
  • Afstand tot de zee 5150 m
Verkoop
200 000 € 278 €/m²
  • Objectcode 65098
  • Gebied 719 m²
  • Afstand tot de zee 2600 m

Abonneer u op de nieuwsbrief