275 000 € 240 000 €
37 €/m²
Property 56612 photo 1
Property 56612 photo 2
Property 56612 photo 3
Property 56612 photo 4
Property 56612 photo 5

Details

  • Afstand tot de zee: 2000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 15 km
  • Afstand tot luchthaven: 30 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 6350 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 210 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen, op het bos.

Verkoop
350 000 € 21 €/m²
  • Objectcode 36263
  • Gebied 16000 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
399 000 € 370 000 € 139 €/m²
  • Objectcode 40012
  • Gebied 2660 m²
  • Afstand tot de zee 4800 m
Verkoop
320 000 € 235 000 € 56 €/m²
  • Objectcode 63235
  • Gebied 4184 m²
  • Afstand tot de zee 280 m
Verkoop
260 000 € 42 €/m²
  • Objectcode 45704
  • Gebied 6078 m²
  • Afstand tot de zee 1900 m
Verkoop
397 000 € 397 €/m²
  • Objectcode 38909
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 170 m
Verkoop
320 000 € 477 €/m²
  • Objectcode 50183
  • Gebied 670 m²
  • Afstand tot de zee 50 m
Verkoop
375 000 € 310 000 € 50 €/m²
  • Objectcode 52126
  • Gebied 6161 m²
  • Afstand tot de zee 1300 m
Verkoop
267 000 € 59 €/m²
  • Objectcode 42038
  • Gebied 4500 m²
  • Afstand tot de zee 2700 m
Verkoop
340 000 € 30 €/m²
  • Objectcode 44727
  • Gebied 11000 m²
  • Afstand tot de zee 850 m
Verkoop
260 000 € 250 000 € 54 €/m²
  • Objectcode 39265
  • Gebied 4550 m²
  • Afstand tot de zee 700 m

Abonneer u op de nieuwsbrief