110 000 €
29 €/m²
Property 56431 photo 1
Property 56431 photo 2
Property 56431 photo 3
Property 56431 photo 4

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 2
  • Afstand tot de zee: 1000 m
  • Afstand tot luchthaven: 39 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 3700 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 186 m². Het object biedt een mooi uitzicht op het bos.

Verkoop
105 000 € 14 €/m²
  • Objectcode 60258
  • Gebied 7018 m²
  • Afstand tot de zee 4900 m
Verkoop
96 000 € 13 €/m²
  • Objectcode 52490
  • Gebied 7063 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
150 000 € 197 €/m²
  • Objectcode 64066
  • Gebied 758 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
100 000 € 55 €/m²
  • Objectcode 50361
  • Gebied 1800 m²
  • Afstand tot de zee 25000 m
Verkoop
130 000 € 260 €/m²
  • Objectcode 41759
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 100 m
Verkoop
150 000 € 73 €/m²
  • Objectcode 63359
  • Gebied 2049 m²
  • Afstand tot de zee 360 m
Verkoop
100 000 € 42 €/m²
  • Objectcode 49098
  • Gebied 2375 m²
  • Afstand tot de zee 1900 m
Verkoop
140 000 € 187 €/m²
  • Objectcode 57456
  • Gebied 748 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
106 000 € 160 €/m²
  • Objectcode 45661
  • Gebied 662 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
160 000 € 38 €/m²
  • Objectcode 57292
  • Gebied 4110 m²
  • Afstand tot de zee 670 m

Abonneer u op de nieuwsbrief