450 000 €
41 €/m²
Property 56387 photo 1
Property 56387 photo 2
Property 56387 photo 3
Property 56387 photo 4
Property 56387 photo 5
Property 56387 photo 6

Details

  • Afstand tot de zee: 284 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 2 km
  • Afstand tot luchthaven: 37 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 10884 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 309 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee.

Greek citizenship is required for the purchase of the plot

Verkoop
525 000 € 450 000 € 12 €/m²
  • Objectcode 44359
  • Gebied 35000 m²
  • Afstand tot de zee 2900 m
Verkoop
540 000 € 28 €/m²
  • Objectcode 54569
  • Gebied 18977 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
480 000 € 1263 €/m²
  • Objectcode 50582
  • Gebied 380 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
500 000 € 2688 €/m²
  • Objectcode 56281
  • Gebied 186 m²
  • Afstand tot de zee 5500 m
Verkoop
426 500 € 33 €/m²
  • Objectcode 36778
  • Gebied 12588 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
650 000 € 125 €/m²
  • Objectcode 57279
  • Gebied 5159 m²
  • Afstand tot de zee 1 m
Verkoop
640 000 € 74 €/m²
  • Objectcode 63745
  • Gebied 8608 m²
  • Afstand tot de zee 1150 m
Verkoop
375 000 € 154 €/m²
  • Objectcode 39514
  • Gebied 2420 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
500 000 € 25 €/m²
  • Objectcode 44016
  • Gebied 19280 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
430 000 € 52 €/m²
  • Objectcode 56286
  • Gebied 8131 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m

Abonneer u op de nieuwsbrief